| Amyal a întrebat:

Imi spuneti statusuri de mess noi?

Răspuns Câştigător
| Teodora66 a răspuns:

Traim intr-o lume invadata de statusuri si avatare, o lume plina de culoare!
pentru ce trebuie sa invat matematica, romana, fizica chimia? daca stiu sigur ca te iubesc!
trebuie sa spun ceva. nuhu cum. buzz me deea (sau ce prieten/a ai daca vrei sa te contacteze)
te iubesc, nu te iubesc, stai un pic sa ma gandesc... dar de ce sa ma gandesc daca stiu ca te iubesc?
sper ca am fost de ajutor! trimite un mesaj si imi poti zice plz