| anonim_4396 a întrebat:

Îmi zice astăzi o tipă mult mai scunda decat mine, ba, nu mai știu ce. Și eu mi-am aplecat capul în jos sa mă uit la ea și restul au început să rada și ea că sunt nesimțit și arogant. Habar nu am ce am făcut

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

O fi fost nebună laughing

| Donsavas a răspuns:

Nu i ai acordat suficientă atentie si asta a iritat o.

| Ineys a răspuns:

Ai facut-o de rusine. Faptul ca te-ai aplecat spre ea a facut-o sa se simta inferioara din cauza ca esti mai inalt. Greu e sa-ti dai seama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la fete poti sa te astepti la orice, nici dracu nu stie ce e in capu' lorlaughing

| Ely1234567 a răspuns:

Pai tu ești domnul știe tot de ce nu știi?