| RainUmbrella a întrebat:

In aceasta vacanta unde ati vrea sa mergeti? La munte sau la mare? Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Eu as vrea multe si as vizita toata lumea! Din pacate, nu-i nici timp si nici finante big grin
Ne oprim cateva zile in Delta!

2 răspunsuri:
| FreaxxKid_7835 a răspuns:

Păi vara asta aș vrea să merg la mare. Mie mi se pare mai frumos acolo decât la munte! Dar fiecare are gusturi diferite, nu?happy

| LovelySweeGirl a răspuns:

Asi merge la munte daca asti sti ca e zapada rolling on the floor(sa ma racoresc un pic)dar find ca nu prea e posibil pe canicula asta eu asi merge in:bulgaria, portugalia sau germania.Asta e parerea mea...