| CrucifiedCountess a întrebat:

In acest moment, ce conteaza cel mai mult pentru tine, in afara de familie?

14 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Hardware-ul happy, dry ice-ul, ln2 chestiuni din astea big grin

| Lary a răspuns:

Prietenii.

| I'm just me a răspuns:

Prieteii.

| Andreea_8014 a răspuns:

Prietenul :X

Deyutzza:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatatea si serviciul.

| Diva a răspuns:

Sanatatea si prietenii adevarati

| FearNoEvil a răspuns:

In afara de familie, nimeni. Deocamdata.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Pentru mine, dupa familie conteaza scoala, pentru a ajunge la liceul dorit.

| cyufulyky a răspuns:

Prietenul mehu si apoi "prietenii" ca nu am nici un prieten adevarat dar sa zicem in ghilimele prietenii...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfffffff...sa-mi iau bacul cu note mari in 2010 si sa intru la faculta unde vreau...

| . a răspuns:

Explozibil, arme de distrugere in masa, anihilarea rasei umane... la astea tin eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@DeathMetalNightmare: De cand te asteptam! Ne gandeam ca nu mai vii odata...in sfarsit ai aparut! Nu vrei sa incepi cu o demostratie pe propria-ti piele? tongue
A inceput scoala, ne privam de exprimarea infantila si dam peste fanatismul... ia explica-ne de care, ca sa intelegem si noi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@contesa, iarta-ma...nu ti-am raspuns, imi ierti impolitetea...eram putin bulversata de anteeditorul meu conteaza sinceritatea si foarte mult oamenii dragi sufletului meu!

| cesege a răspuns:

Familia, sanatatea, serviciul si prietenii.