| AntiUrs a întrebat:

În apropierea locuintei mele sunt trei retele wifi la care ma pot conecta numai cu ajutorul unei parole.Nimeni nu stie cum sa aflu acea parola, fara vreun program care trebuie instalat? mentionez ca am un calculator Aspire switch 10; windows 8.1, calculatorul este in limba germana.

Răspuns Câştigător
| Dumitru_Barbaneagra_2000 a răspuns:

Te duci la proprietarii retelelor si ii intrebi parola

| AntiUrs explică (pentru Dumitru_Barbaneagra_2000):

Am fost la proprietari, dar nu vor să îmi parola...

| suntserios a răspuns (pentru AntiUrs):

Aia e ghinion, iti iei net

5 răspunsuri:
| cevdet a răspuns:

Nu poti afla parola. Doar cine are acele retele iti poate spune. Dar, ma indoiesc. Nu degeaba le-a parolat. Incearca totusi.

| Garcia_Pepica_1996 a răspuns:

Nu afli parola, iti cumperi internet