| Shsjskagzgehwnsvgs a întrebat:

In caminele private sunt camere ascunse și in camera de dormit sau doar pe hol? Iar camerele au microfoane? Are căminul dreptul să te controleze atât de strict de la ce mănânci până la ora la care te pui în pat etc? Asta pe lângă regulile impuse deja.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, nu sunt camere ascunse, nu are dreptul nimeni sa vada ce faci tu in intimitatea ta happy

| Catrice a răspuns:

Da,te pazesc ăștia mai ceva ca pușcăriașii din vremea comuniștilorhee hee

| SERIALS a răspuns:

O iai razna?