| SaveTheNature a întrebat:

In care din urmatoarele tari ai EMIGRA(deci nu calatori!) daca ti s-ar oferi ocazia?
-Afganistan?
-Irak?
-Iran?
-kOSOVO?
-Etiopia
-Somalia
-Cuba?
-Coreea de nord?
-Siria?
-Libya?
-Pakistan?
-China?
-India?
-Moldova?
-Ucraina
Motivati raspunsulhappy.

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ai avut ceva de lucru, ca sa cauti aceste locatii, unde, in cel mai bun caz, as duce acelasi stil de viata.Nu as emigra in nici una, si motivele se inteleg din raspuns.

13 răspunsuri:
| benny a răspuns:

In moldova pentru ca e mai aproape de Romania

| Wøodenpints a răspuns:

Moldova. Că-mi place mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuba! Imi place pur si simplu Cuba.
Dar tu le-ai ales numai pe astea cu problemehee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce probleme are China?
Eu am locuit aproape vreun an in China, si m-as muta si maine daca ar fi posibil (nu e, din nefericire...)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am zis "probleme economice" fiindca stiu ca unele tari cum ar fi India, China, Coreea de nord o duc destul de bine.
M-am referit ca fiecare tara are probleme grave cum ar fi in Irak, de acolo, te intorci acasa doar in cosciug.
Tarile islamice sunt pline de oameni nebuni, sobolani mediocri, politica de tot rahatul.

| SaveTheNature explică (pentru anonim_4396):

China e varza.

| SaveTheNature explică (pentru anonim_4396):

In china, se munceste pe 1 punga de orez. de asta se fabrica totul acolo.
China e supra -aglomerata. vai si amar de ei sincer sa fiu.

| ThePoet a răspuns:

Nu as emigra, dar daca ar fi sa fie m-as duce in Moldova ca sa lupt pentru unirea cu Romania.

| P1x3lMD a răspuns:

Cred ca in China sau UCRAINA.In primul rind nu as vrea sa emigrez in Pakistan,Afganistan, Iran, Somalia, Etiophia, Libia ....stiti nu prea imi convine idee ca fiecare cetatean are dreptul sa pastreze pina la 8 arme in casabig grinMai departe....Coreea de Nord-prea strict, prea periculos si nu as vrea sa fiu obligat sa pling la moartea urmatorului Tiran.
Kosovo-----nu am idee ce e locul asta.
Cuba-ceva asemanator cu Coreea, prea mult haos.
China-aglomeratie totala, desi exita Triada oricum ma simt mai in siguranta, si este o tara mai dezvoltata economic.
Ucraina-Stiu ceva Ucraineana

| ShutUpAndSmile a răspuns:

China. Poi pentru ca as putea sa invat chineza tongue as mai invata cate ceva din cultura lor, si bineinteles as vizita tara cat de cat happy

| SaveTheNature explică (pentru ShutUpAndSmile):

Ai vazut ce am scris in paranteza?laughing

| ShutUpAndSmile a răspuns (pentru SaveTheNature):

Da am vazut, dar ma refeream ca din moment ce as locui acolo as mai vizita si tara. In fine.

| ElDictator a răspuns:

In niciuna. Daca ar fi sa merg undeva cu forta, cred ca in Ukraina, ca-i ceva mai civilizata.