| anonim_4396 a întrebat:

In care zi a saptamanii te simti mai obosit si ce faci ca sa-ti revii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În toate zilele care se termină în "i" blushing

7 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Sincer, luni.
Ce fac? Ma spal cu apa rece pe fata si trec peste.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu niciodata nu sunt intr-o zi mai obosita ca in altele, deorece lucrez mereu cam la fel dar de obosita sunt mereu obosita dimineata si ca sa-mi revin beau cafea si ma uit la un film sau ma joc ceva pe internet.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu m-am nascut obosit

| Doarunaltutilizator a răspuns:

M-am simtit obosit dar nu intr-o zi anume.

| Sociopat a răspuns:

Niciuna

| Cameliapantiru a răspuns:

Nu ma simt obosita intr-o anume zi a saptamanii, ci, uneori, destul de rar, e adevarat, cand am foarte mult de munca si raman la scoala pentru ore suplimentare.
Ce fac sa-mi revin dupa oboseala? Un dus racoros, o muzica de relaxare si un somn lung, de 10 ore si a doua zi ma simt ca noua.

| FlorinGamingRo a răspuns:

Vinerea! ma Joc pe PC...