| MaryMaria333 a întrebat:

In cazul unui cont privat pe insta e doar optiunea "urmareste". Prin urmare daca sa zicem o persoana ii da cerere de urmarire cuiva si destinatarul o refuza atunci cum i-ar aparea apoi celui care i-a trimis cererea?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu apare nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii apare nimic.Dar daca intra pe contul lui ii apare sa ii de-a cerere, si iti dai semama ca nu ti-a acceptat o pe prima!

| LikeARollingStone a răspuns:

Nu ii va aparea nimic. Insa, daca intra dupa cateva zile pe contul aceluia ii va aparea din nou ca il poate urmari inseamna ca acesta a refuzat prima cerere.

| MaryMaria333 explică (pentru LikeARollingStone):

Aha deci nu ii ca la Facebook sa nu mai apara optiunea "adauga" odata ce a refuzat.

| LikeARollingStone a răspuns (pentru MaryMaria333):

Mnu. Ti-o spun din proprie experienta. Am avut cerere de vreo 3x de la aceeasi persoana si nu stiam de ce.