| DenisaNicoletaG a întrebat:

In ce anotimp sunteti nascuti? happy

43 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Toamna tarziu...la intrare spre iarna...
O zi buna happy

| cristi202 a răspuns:

Era o duminica frumoasa de toamna, cu soare, cald, si cer senin.

| MihaelaDart a răspuns:

Primavara ♥ - Martie

| Drimmero a răspuns:

Iarna

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Primăvara-vara! )) În luna mai.

| T0T a răspuns:

Iarna.

| anonimg a răspuns:

La inceputul verii.
"Pentru oraseni, incepe anotimpul vacantei, al carui fosnet se strecoara deja pe asfaltul oraselor. Miroase a mare, a munte si a padure, miroase a bucurie si a dor de duca. Inconjurat de atata iradiere solara, de atata freamat si miresme revarsate peste pamant, sufletul omului explodeaza, si el, lasandu-si sentimentele sa izbucneasca in voie.

Vorbele de dragoste se desprind mai usor de pe buze, imbratisarile sunt mai fierbinti, visele sunt mai indraznete ca niciodata si bucuria implinirii lor umple lumea de straluciri. Poate ca, vazut de pe o alta planeta, pamantul nunteste el insusi cu vara, mort de fericire si dragoste."

Citat: http://www.universdecopil.ro/iunie-luna-lui-ciresar-si-inceputul-verii.html

| Fatamuntilor a răspuns:

Privamavara spre sfarsit!

| Sofer a răspuns:

In anotimpul ala friguros. Iarna. Hehe

| Mayhem666 a răspuns:

Iarna, la doua zile dupa Craciun, fix in ziua de Sf. Stefan, de aici si numele meu.

| RainmakerX a răspuns:

Primavara - martie

| untu a răspuns:

EU m-am nascut in primavara.

| Mayar a răspuns:

Toamna

Răspuns utilizator avertizat
| Superior a răspuns:

Iarna,pe 9 noiembrie, si mai sunt sarbatorit si pe 8nov ca atunci sunt sfintii Mihail si Gavril si ma cheama Mihai. Deci....cadouri extra happy

| deeeaqq a răspuns:

În anotimpul ăla în care vine Moș Crăciun.

| Cameliapantiru a răspuns:

Primavara

| ShaOfHatred a răspuns:

Toamna.Cand moartea naturii e scoasa in evidenta. Oh...frumusetea mortii.Moartea naturii evidentwinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna 24 ianuarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toamna, un anotimp "fantomatic" laughing, dar cu ce te ajuta?

| Yasmin875 a răspuns:

Eu sunt născută iarna.In ianuarie mai exact.

Răspuns utilizator avertizat
| 393Dan a răspuns:

Oho ce multi iarna. Primavara, represent!

| DrGoogle a răspuns:

Cu toate ca sunt nascut iarna, imi place mai mult varalaughing

| Desireღ a răspuns:

Primăvara. c: