| AvalohAlyn a întrebat:

În ce îți investești cel mai mult timp și energie?

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Energie? in meciuri, iar timp? in viata de zi cu zi, care include absolut totul.

| SilentRain a răspuns:

În servici

| Rhea44 a răspuns:

Școala și familia

| ElisaAna a răspuns:

In facultate

| Yunnochan a răspuns:

Cred ca cea mai multa energie investesti in tine ca persoana. De aceea, atunci cand esti doborat emotional numai ai chef de nimic si totul doare... deoarece ai ramas fara energie si numai poti lupta... De altfel, pentru unele persoane este nevoie de mult efort si energie ca sa se accepte pe ele ca persoane, dar dau gres.