| Alex a întrebat:

In ce judet(e) se afla Toplita?

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Toplita, este municipiu si se afla in judetul Harghita, aproape de judetul Brasov.ca si orientare.Pa

| alissya a răspuns:

Buna happy
Toplita se afla in judetul Harghita

| Prietenoasa a răspuns:

Toplita este din judetul Hargita. Acest oras se afla langa Gheorgheni si Reghin dar, un oras mare de langa de care cred ca ai auzit e Miercurea Ciuc aici locuiesc la toplita locuiesc bunicii mei. Din pacate Toplita se afla intr-un judet maghiar dar orasul este roman. E un oras frumos ce as dori sa locuiesc acolo dar, nu pot o sa imi fie dor de prietenii mei.