| muzicadepoveste a întrebat:

In ce momente te simti stresat si de ce? Pentru ca uneori si eu ma simt stresata.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Atunci cand am multe de facut si timpul e prea scurt ma simt stresata

| muzicadepoveste explică (pentru mona):

I-se intampla si mamei mele.

| Mangustă a răspuns:

In mod dubios, nu cand sunt in criza de timp ci cand incerc sa fac ceva ce stiu ca trebuia sa fac cu usurinta si nu-mi iesa. Se instaureaza o stare destul de constransa, nu neaparat stress.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind intru in criza de timp de obicei.

| muzicadepoveste explică (pentru anonim_4396):

Uneori mi-se intimpla si mie, crede-ma nu e placut si nici confortabil!

| anonim_4396 a răspuns (pentru muzicadepoveste):

Deloc!

| muzicadepoveste explică (pentru anonim_4396):

Stiu cum te simti!