| AvalohAlyn a întrebat:

In ce tara ai vrea sa trăiești în afara de România și de ce vrei asta?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe alta planeta unde exista civilizatie si femei serioase sau roboti in locul femeilor. Ca sa se poata stabili omul la casa lui. Pe terra oriunde mergi nu e bine, ceva lipseste si nu ne multumim cu nimic, trebuie mai multi bani, mai putina munca si seriozitate

| Freya1 a răspuns:

Doar America.Bine,poate putin si in Elvetia pentru peisaj dar ma atrage mult America.
Se spune ca oameni sunt mai reci iar mie imi place asta, imi plac sărbătorile la ei, posibilitățile, casele,"actiune" etc.

| relian a răspuns (pentru Freya1):

Si daca iti spun ca oamenii is mai ok decat in RO ce o sa spui? Cine sau unde ai auzit ca oamenii in america is mai reci?
Hai sa luam un film de asta sentimental, care se pricep sa faca fileme care sa te atinga sa nu mai stii de tine?laughing
Oamenii sunt la fel peste tot, si buni si rai si reci si mai putin, dar ce conteaza este sa fii respectat ca OM.

| Nirvanaaa a răspuns:

In Japonia probabil. Infrastructura buna. As ajunge la timp peste tot laughing. Și oamenii sunt ok acolo. (bine, peste tot sunt).

| Vântulalb a răspuns:

Austria, Germania, Japonia, in general tari unde disciplina este la ea acasa. Uimitor, dar astea sunt si tari cu nivel de trai ridicat. Nu e coincidenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SUA.
Am mai multe oportunitati.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Nicăieri,mie mi place acasa