| victor333 a întrebat:

In ce tara v-ar placea sa locuiti? de ce?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tot in Romania am chef sa raman aia cand voi reveni din strainatate, pentru ca avem clima frumoasa avem zapada, ador trenurile asa cum sunt si multe altele, nu imi pasa situatia economica important e sa fii bine la casa ta.

Apache
| Apache a răspuns:

In Japonia ...nu stiu de ce.dar chiar mi-ar place

| AG a răspuns:

Vreau sa ma mut in New York dupa facultate. Asa ca: New Yorklaughing Sau oriunde in SUA pe Coasta de Est

| Jennny a răspuns:

Japoniaday dreaming
e cea mai frumoasa tara love struck
desi nici a noastra nu e foarte rea.hee hee

| imiplacesamergladelfinariu a răspuns:

In Canada pentru ca acolo este Justin Bieber:X:X:X

| spike625 a răspuns:

Miar placea in sua new york, dar totusi e bine si acasa

| mulinobianco a răspuns:

Mi-ar placea sa locuiesc in Italia sau in Anglia, am inteles ca oamenii sunt cu mult mai civilizati acolo. Dar totusi mi-as dori sa locuiesc ceva timp in Olanda, anume in orasul Amsterdam. De ce? Deoarece Amsterdam este orasul viselor interzise. Orasul libertatilor absolute. Un oras fascinant noaptea, prin puterea unui fel de a fi inconfundabil fat de orice alt oras european. Avand in vedere ca sexul este una dintre cele mai profitabile afaceri. :-D