| Λndrei a întrebat:

In cercul meu de preieteni aproape toata lumea are Facebook.Mai rau decat atat, parca ar fi disperati de chestia asta.Eu nu am, si sincer nici nu prea as vrea sa-mi fac pentru ca nu-mi place dar de fiecare data cand ne intalnim apare discutia minunata: FACEBOOK!
Ba m-am saturat de tampenia asta, voi cum vedeti site-ul asta de socializare? Bine, peste rolul sau de a socializa... dar frate mi se pare peste limita oricarui lucru.Stiu oameni care cand ajung acasa sau la orice sursa de internet prima pagina accesata de pe browser este direct fara discutii, Facebook!
Inca o data, ce parere aveti despre Facebook?

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Nici eu nu sunt fan facebook! nu am nimic cu cei care stau lipiti de facebook, dar eu nu!