| ExistaMosCraciun a întrebat:

In conditiile in care consumul este acelasi, e mai scumpa intretinerea la o locuinta cu centrala termica sau la una racordata la sistemul de termoficare?

Răspuns Câştigător
| Parmalat a răspuns:

Nasi-miu are 2 duplexuri pe aceeasi scara in Baneasa pe care le-a conectat printr-o gaura in perete lol laughing si plateste gazul aprox. 300 de Euro pe luna.
Dar apartamentele au impreuna 8 camere iar la un apartament de 4 camere caldura vine cam 350 de RON. Deci nu e chiar asa convenabil cu centrala in Bucuresti decat daca stai la casa.

1 răspuns:
| ExistaMosCraciun explică:

@Parmalat, funda, ca oricum n-ai avut concurenta.