| mami a întrebat:

In februarie am facut abonament prin Posta la revista Tom si Jerry cu incepere din luna Martie 2010
am vazut ca la chioscurile de presa a aparut revista pe luna martie imediat dupa data de 1 dar la posta nici acum nu a aparut
se poate asa ceva
sunteti careva abonat la aceasta revista prin posta si ati primit-o pe cea din luna martie 2010

Răspuns Câştigător
| alemao a răspuns:

Ai fost si ai intrebat la posta?

1 răspuns:
| mami explică:

Sigur ca am intrebat si la posta din localitate si si la of postal rural mecanizat care carteaza pe oficii comunale presa dar ca raspuns se ridica din umeri si spun ca nu a ajuns la ei revista