| anonim_4396 a întrebat:

In gașca e un băiat, bai e superb, păcat ca e genul de băiat care pana sa aiba relație se da la toate fetele, cand are relație nu stiu cum e dar daca si cand are relație e asa nu e ok, sau pare tipul ala care nu tine la relații da in fine, lasand asta la o parte nu pot sa zic ca il plac... Prea mult happy dar mereu ma gândesc la el, efectiv l-am visat de câteva ori si atunici cand se da la alte fete sunt geloasă. Prietenul lui ma place si tipul superb il ajuta sa se combine cu mine, de exemplu mi-a cerut șanse (pentru prietenul lui) sau intr-o seara eram 5 afara, eu, tipul frumos, tipul care vrea sa ma combine, o prietena care a petrecut ceva timp mai mult cu el si inca o fata care n-are treaba cu noi, cu combinațiile sau cum drk se mai zice. Deci a venit cu ideea sa jucam sticluța si s-au asezat astfel încât deseori sa pice la mine si tipul care ma place si la ceilalți 2, ultima fata nu s-a jucat.

Aseară am visat ca eram o gașca mare si stiu doar de tipul drăguț si prietena mea ca eram acolo, pe restul nu ii cunoșteam si am jucat sticluța, iar a picat sticluța la ei 2, pana si in vis eram geloasa.

Nu vreau sa fac nimic in legatura cu asta, adica sa vorbesc cu el si sa ii zic ce simt pentru ca am mai făcut asa si mi-am luat fz, timp in care inca încercam sa obțin sanse de la tipii respectivi si tot ce am obținut (acum am realizat) a fost sa fiu penibila. Deci nu, indiferent de cat de mult o sa imi ziceți ca e cel mai ok chiar nu, nu e tipul potrivit cu care sa am astfel de discuții. Deci nu stiu ce sa fac, v-am zis mai sus gen nu prea il plac dar totuși sunt geloasa pe alte fete, nici eu nu stiu ce sa mai cred

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... si totusi, care este problema, respectiv intrebarea?

Mna, nu este cel mai ok, problema rezolvata big grin

Pe langa acest lucru, trebuie sa intelegi ca este doar un moment, o perioada, ai tinut sa te descarci si sa spui ce ai in minte, chiar daca nu este prea coerent, sau este. Continua sa iti vezi de treaba ta, iar daca este sa ai o relatie cu el, o sa ai. Daca nu, nu.

Numai bine!