| Eroare404 a întrebat:

In general ajungeti la timp la serviciu/scoala?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei merg in tramvai, nu in general.
Si ajung la timp.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da.

| RainmakerX a răspuns:

De obicei ajung cu 2-3 minute inainte sa se sune rolling on the floor

| Florentina9210 a răspuns:

Niciodata nu am intarziat mai mult de 5 minute. Oriunde am fost! Sunt de obicei punctuala.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Intotdeauna,ori intarzii, ori ajung prea devreme si asta cu 15-20 de minute.niciodata n-am ajuns la timpsad.

| deeeaqq a răspuns:

Ajung fix când se sună; 3

| UnBroken2016 a răspuns:

Da. Urasc sa intarzii sau sa fac pe cineva sa astepte dupa mine, ce sa mai zic sa astept eu dupa cineva.

| Cameliapantiru a răspuns:

Da, intotdeauna ajung cu un sfert de ora inainte. Iubesc punctualitatea atat in sfera profesionala, cat si in cea private si imi place sa respect timpul meu si al celorlalti.

| syd a răspuns:

In fiecare zi intarzii intre 5 si 10 minute

| Anonymy05 a răspuns:

Ajung mai repede decat trebuie.