| Dariiadff a întrebat:

În iulie am dat mesaj la bongo și după i am răspuns iar acum îmi vin mesaje în fiecare luna și am foarte mult suplimentar la abonament,Cum as putea sa ies din baza de date? Cum as putea sa opresc mesajele, sa blochez numărul 1405? HELP,

2 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Pai vezi ca la termenii si conditii scrie acolo ce este de facut ca sa opresti mesajele.
In general te mai taxeaza ca o ultima data si cand renunti la asa servicii.

| Dinu_Rares_1998 a răspuns:

Da dar daca nu merge sterge adresa de email sau de gmail sau de yahoo sau ce ai tu si fa-ti alta!