| doryan91 a întrebat:

In legatura cu inaltimea mea 1, 78cm. care ar fi inaltimea maxima a unei fete, care ar fi foarte multumita cu inaltimea mea? daca se poate raspunsuri din experienta voastra sau ale altor persoane cunoscute voua. Multumesc plus o funda maree. app ma refer strict la inaltime expluzand posibilitatea ca ii place fata mea sau felul meu.

Răspuns Câştigător
| pisicutza1scumpii a răspuns:

De obicei vedetele au aceasta inaltime, dar nu toti. exista si fete de 1, 80 si 1, 77.De obicei fetele vor baieti mai inalti decat ele.O fata ar putea fi multumita cu inaltimea ta si daca are 1.60 si daca are 1.75 dar toate fetele sunt foarte diferite una de cealalta, sa stii!