| mariuschakra12 a întrebat:

In liga feminina se joacă bine fotbal și handbal?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Se joaca destul de cursiv in liga feminina, pentru nivelul lor zic dar un meci de fotbal la ele e o comedie pura uneori, vezi niste erori de cascadorii rasului pe care la fotbalul mare si masculin nu prea le vezi, ar la handbal sunt foarte bune, adica marile performante au fost la handbalul feminin pentru Romania din ce stiu.

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

S-a simtit domnisoara? sa nu-mi spui ca ai facut fotbal ca m-ai cucerit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum definesti "bine". Daca prin bine vrei sa spui "respectand regulile jocului" atunci raspunsul e: probabil ca da. Daca prin bine vrei sa spui "intr-un fel care merita urmarit" atunci raspunsul e: Ii zice "liga feminina". Tu ce crezi?

Răspuns utilizator avertizat