| monicaaa17 a întrebat:

In momentul asta sunteți îndrăgostiți?

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| Drimmero a răspuns:

N-am mai fost indragostit de ceva timp de o persoana, cred ca ar trebui sa fie cazul, dar problema e ca ma indragostesc greu si nu stiu daca in momentul de fata ar fi vreuna capabila sa ma dea peste cap/

| Frank51 a răspuns:

Nu cred ca am fost vreodata, pana acum a fost atractie fizica, atasament, obisnuinta, chiar nu stiu cum e sentimentul.

| SilentRain a răspuns:

Doa :*

Răspuns utilizator avertizat
| Dorotheea21 a răspuns:

Nu, dar sunt vulnerabila. Am stat astazi sase ore in parc, se poate intampla orice, oricand.

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Tu n-aveai prieten? Sau e roata de rezerva?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Aveam. Am ales sa trec singura prin ultimele saptamani de pandemie. nu ma intreba de ce m-am racit, ca nu stiu sa iti raspund, si abia am trecut ieri de o zi foarte urata.

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Ce repede te descotorosesti de barbati, asa da. Nu mai merge, pa,, fara prea mult efort. Las' ca iti gasesti tu alesul adevarat, nu se stie cum iti sare iepurele stand pe banca in Herastrau si citind din Eminescu tocmai "Luceafarul".

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce repede ti'ai facut o imagine 'buna' despre mine! laughing
Doua minute mai devreme Ray, acum tu!
Am sa fac NIMIC, ca sa va schimb parerea.
Pur si simplu, voi doi nu puteti sa discutati despre dragoste. Nu stiti ce este.

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Nu te-ai prins ca eu glumeam?

Ai vreo referinta despre mine incat sa stii ce cunosc si ce nu cunosc?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Tu nu te'ai prins ca eu nu glumesc cand este vorba despre sentimente?
Nu am referinte. De obicei primesc mesaje de la prieteni cu tot ceea ce vad ei ca ma intereseaza. Si acum un minut, am primit unul de la cineva care imi este foarte drag.
Despre tine, nu mi-a scris nimeni nimic. Stiu singura, ce nu cunosti si cat de rau esti.
Nu vorbesti cu mine de ieri.

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Nu ai idee ce om finut sunt atunci cand nu mi se greseste si cat de obraz am si cat las de la mine, toata lumea poate confirma asta (cei care ma cunosc cu adevarat). Esti fixata pe ideea de a ma taxa fara sa mai fi calcat gresit/

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Pe mine ma intereseaza cum reactioneaza un om cand ii gresesc, nu cand totul este lapte si miere! Nu crezi ca asta este mai important?
Am vazut cum reactionezi in diferite situatii, am vazut cum ai reactionat si la mine, si am demult o idee.
Daca eram fixata sa te taxez, erai blocat demult.
Esti un copil, sau judeci ca unul.
Noapte buna.

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Fabulos asa ceva...tu chiar nu poti sa treci de faza aia? Culca-te si trezeste-te cu mintea mai limpede pentru o judecata mai buna.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

no talking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat cand am fost indragostit ultima data. Cred ca era prin 2016-2017

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de idealul din mintea și inima mea... sad

| 1231242 a răspuns:

Salutări!

I-am spus să arate ț@țele și a zis nu, s-a dus repede îndrăgosteala.

| Digikey a răspuns (pentru 1231242):

Foarte inteligent raspuns.
De cocalar adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
| SoareDaniel a răspuns:

Categoric, pana si cateaua mea a avut parte de dragoste cat nu am avut eu in 28 de ani de existenta laughing)