| inna a întrebat:

In pielea carei vedete de la Hollywood ai vrea sa intri timp de o saptamana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa fiu in pielea mea si sa am banii lor big grin tongue

14 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Eu vreau sa fiu in pielea mea si sa ajung la Hollywoodbatting eyelashes
Poate ca merg si eu cu Bro, am vazut ca are aceeasi dorinta tongue

cami
| cami a răspuns:

Salma Hayek love struck

Janina
| Janina a răspuns:

Oooo, da ce bine ai pus-o Bro tongue

| JackieSue a răspuns:

Lady gaga.laughing

| JackieSue a răspuns:

Lady gaga.laughing

| Princessee a răspuns:

Kristen Stewart.

| Moneyandfame a răspuns:

In pielea lui Danny De Vito. Vreau sa vad daca incap.Este un raspuns pe masura intrebarii tale?

| izh56 a răspuns:

Prefer sa raman in pielea mea.
Imagineaza-ti cum ar fi sa te urmareasca paparazzi o zi intreaga.

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

As vrea sa fiu in pielea mea, sa fiu acolo cu Selena Gomez, Miley Cyrus, Demi Lovato, Kristen Seeward si toti ceilalti :X

| sti a răspuns:

In nici un caz in pielea lui Michael J. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colin Farrellbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca vii cu mine Lia love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hayden panttiere

| annie115 a răspuns:

Miley Cyrus, Selena Gomez sau Hillary Duff