| RAY a întrebat:

In principiu cand postezi un anunt despre un serviciu oferit este important sa fie cat mai scurt sau?

Dau fundita, as vrea sfaturi din experienta voastra

3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Normal este cu amanunte, sa fie clar ce vrei. Altfel, nu te cauta nimeni.

| Magda20 a răspuns:

Să fie cât mai scurt pentru că lumea nu prea citește ditamai anunțul și să te facă în așa fel încât să îți atragă atenția.

| Dismally a răspuns:

Trebuie sa fie scurt si la obiect. Daca un copil intelege despre ce este vorba inseamna ca e bun anuntul daca nu, trebuie sa il imbunatatesti.