| anonim_4396 a întrebat:

In Romania bataia de joc e de la a la z? Ce credeti? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| SupMates a răspuns:

Iti dai seama ce sistem avem daca se intampla lucruri de genu...

5 răspunsuri:
| SupMates a răspuns:

Toti sunt pe profit...
Jegos

| anonim_4396 explică (pentru SupMates):

Am auzit de curand ca unu dupa ce si-a omorat mama a fost condamnat la 12 ani de puscarie din care a facut doar 6 ani, cica i-au dat drumul pentru buna purtare. Oare exista crima mai oribila decat asta? si doar 6 ani de inchisoare. ce aberant...

| anonim_4396 explică (pentru SupMates):

Eu da, dar poate unora le convine asa. ce stiu eu?

| SupMates a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti dai seama ce sistem avem daca se intampla lucruri de genu...

| Dezsi_Pavel_2003 a răspuns:

Este, incluzând ca vorbesc astia de cateva luni ca se mareste alocatie pentru ca oamenii sa faca copii pentru alocatie, dar nu s-a marit, e trist crying

| anonim_4396 explică (pentru Dezsi_Pavel_2003):

Oh, dear God!