| chiftelutacrocanta a întrebat:

In Romania in unele sate am observat ca e ceva normal sa intri in casa la un vecin fara sa bati la usa,ei accepta,in alte tari daca faci asta e ceva nepoliticos,poate ala e cu nevasta in pat sau din astea,tin la intimitatea nevestelor,deci ce e normal,normal e ce te invata lumea cu religile,cu societatea samd? Inca de mici copiii sunt speriati sa nu faca asa si asa ca nu e bine,de ce lumea dintr-o anumita societate joaca hora unirii si se tin de mana urmand aceeasi mentalitate? Eu vreau sa intru la cineva in casa,sa rad, ce e rau in asta, cine a zis ca e ceva rau?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incuie dracu usa daca esti cu nevasta in pat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti prietenii si radeti si voi apare bunii "ce radeti ma asa ca va auziti pana in drum. Rade lumea de voi si va bafeste". Ba smr, care-i faza? lol