| anonim_4396 a întrebat:

In Romania se poate merge cu trotineta electrica prin oras sau e periculos? Merg oamenii la munca cu asa ceva?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

E neregulamentar mersul cu ea si incomodeaza traficul mult, sa nu mai zic ca-s periculoase, am vazut cazaturi live ale oamenilor cu ele, merg cu viteza, nu se asigura, sar in fata masinilor, la trecerile de pietoni te iau pe sus, ii vad in oras pe corporatisti in special cum merg, n-am nimic cu ei, doar sa aiba mai multa grija cu ea sa nu loveasca pe altii dar nici pe ei.

| Ana2920 a răspuns:

Poți merge la o plimbare cu ea, la școala/liceu, etc dar nu cred că poți la muncă.