| RAY a întrebat:

In Romania sunt fiinte care s-au teleportat si asculta pe Youtube manele, emisiuni ca vulpita, astfel cum se poate explica ca aceste piese sunt in top, romanii prefera muzica inteligenta, documentare, citesc carti?
Ia uite cate vizionari au documentarele https://bit.ly/3kDxd2x
https://bit.ly/2Twe5aN

Daca va place circul de ce dati hate? Injurati manelistii dar asculti cum naiba Dani Mocanu ❌ Coarda are 3.350.940 de vizionări in doar 3 zile si Tzanca Uraganu - Manca-ti-as hazu [videoclip oficial] HIT
8.691.306 vizionări•Premiera a avut loc pe 16 oct. 2020

8 răspunsuri:
| RAY explică:

Dani Mocanu? Costi - Artileria | Official Video 5K
39.765.387 de vizionări•Premiera a avut loc pe 1 iun. 2020

| RAY explică:

Vulpita & Axinte - Hai la Bucuresti Vulpita K-Play 2020
12.086.975 de vizionări

| alexalx1234 a răspuns:

Atât poate țara asta jegoasă. N-ai ce să mai ceri.

| RAY explică (pentru alexalx1234):

Dar sa vezi ce sfinti, moralisti, sinceri, cinstiti se cred romani, multa ipocrizie si falscitate

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai nu, nu generaliza, nu toti se cred asa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că se i-a de la unu, de la altul prin bârfe/ori share mai pe romgleza. Chiar și tu acum le faci reclama la vulpiță și Mocanu.

Oricum numai un procentaj extrem de mic, ascută așa ceva, restul vizionarilor sunt făcute de oameni ca tine care, zic i-o ba ce proastă ii aia cum naiba a ajuns la tv. Dar majoritatea dintre noi i-au făcut populari pe aia.
Orice e de calitate are puține vizionari, indiferent dacă e muzica, informații. Asta nu înseamnă că oamenii aia nu urmăresc alte documentare sau sunt inculți. Fiecare urmărește și se documentează despre ce vrea. Diferite chestii.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Era in treding si am dat play,plus ca si pe tik top era video cu refrene, nu am nimic cu ei,faza e ca multi spun ca nu le place circul,barfa,ipocrizia,falscitatea dar vizioneaza astfel de emisiuni, ne am uitat ca era circ si noua ne place asta, daca ma cert cu tine sa vezi ce popularitate prindem, daca comunicam cv serios vizionari putine, vb serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe romani îi interesează bârfa și combinațiile nu sa se cultive
A nu se generaliza.