| Mădă0611 a întrebat:

In tara asta functioneaza ceva asa cum trebuie? Cum ma streseaza tensiunea curentului electric, cautam un stabilizator pentru masina de spalat si am observat ca foarte multi oameni au aceeasi problema, cineva chiar zicea ca daca stai in Romania sigur ai nevoie de unul. N-am fost in alte tari, dar aici nu gasesc ceva bun intr-o zi.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"stabilizator pentru masina de spalat, ...cineva chiar zicea ca daca stai in Romania sigur ai nevoie de unu"

spune-i acelui cineva că papă kaka cu linguroiul!

| Mădă0611 explică (pentru sierra1):

Auzi pisi? nu vrei sa imi ocolesti intrebarile, si daca ai avea, prin minune, o idee folositoare? Io-s mai batrana, si trebuie sa depun efort sa iti dau ignore. Hai te rog frumos! + Multumesc din sufletul meu pur si inocent!hee heebatting eyelashes

| sierra1 a răspuns (pentru Mădă0611):

Mami, in loc să spui "merci" că te-am scutit de cheltuieli INUTILE, faci fițe. Repet: spune-i ăluia că mănâncă rahat, n-are habar despre ce vorbește.

... ei, cum spui frumos?

| Mădă0611 explică (pentru RAY):

Ideea era alta, nu despre tensiunea curentului, ci despre faptul ca aici nimic nu merge cum trebuie, sau asa vad eu treaba, poate voi stiti lucruri care functioneaza.