| mgtow a întrebat:

In ultimile 2 saptamani din decembrie 2019 vreau sa vin in tara, circulatia trenurilor e afectata de viscol sau mai bine merg cu cineva pana acasa? Tinand cont ca e mai periculos cu masina datorita riscurilor mari de accidente.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sau mai bine merg cu cineva pana acasa, cu ce anume vrei sa vi cu cineva, cu ce mijloc de transport?

| mgtow explică (pentru RAY):

Masina

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Hai in ro cu avionul, vezi de o oferta buna, drumul e lung si e si iarna

| mgtow explică (pentru RAY):

Am pana la sibiu, vin in decembrie 2019 cand ma bag la un apartament.

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Wow nici nu a trecut decembrie asta

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru mgtow):

Te muti din strainatate inapoi in Romania?

| mgtow explică (pentru Subsemnatul123):

Da, nu stiu cand dar o sa revin