cami
| cami a întrebat:

In urma sonadajul de opinie, efectuat pe TPUbatting eyelashes, valorile stau cam asa.

46% dintre voi, sunteti fideli.

60, 5% sunteti romantici.

69% gelosi... nasol.

De ce lasati fidelitatea pe ultimul plan, si sunteti gelosi din cale-afara?

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oltencuto, in urma sondajului tau, eu din ce categorie fac parte? tongue

cami
| cami explică:

Pai, din cate am constatat, fidel nu esti, romantic da, si gelos-in limitele normalului.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cami ai mare dreptate!winkingCam asa suntem toti happyAsta poate pentru ca in zilele de azi multa lume insala.winking
Gelozia nu duce la nimic.Ba din contra. Poate strica o relatie foarte frumoasa.straight face
Si eu sunt geloasa si incerc mereu sa nu mai fiu asa.hee hee
Cel mai bine este sa ai incredere in persoana iubita.Asa niciodata nu se v-a strica relatia.Binenteles ca trebuie sa existe si iubire.Pt ca fara asta nu se poate big grinwinking

| Elly4all a răspuns:

Eu cred ca fac parte din tooate cele 3 categoriilaughing am cate putin din fiecare..nasolstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oltencuto, uite ca de data aceasta ai si tu dreptate, mai putin chestia cu fidelitatea, depinde de persoana ce este langa mine. tongue

cami
| cami explică:

Pai normal ca am dreptate, ca deh, doar am spus de binebatting eyelashes. Vroiam sa spun ca de-a lungul tineretelor talehee hee... insa acum, hai... da, esti fidel.

| psiholoaga a răspuns:

Of, am ratat sondajul. Hai ca ma incadrez singura: nu sunt fidela, nici geloasa, iar romantica, in limite acceptabile. Imi face placere sa primesc o floare din cand in cand, dar imi displac vrajelile, complimentele in exces, replicile "invatate", folosite fiindca dau bine. Nu sunt fidela, dar nu insel; am relatii deschise, de obicei. Iar geloasa nu sunt, fiindca oamenii de langa mine nu imi apartin. Ei au rolul lor prin viata mea, fie ca ma agat de ei sau nu, tot pleaca atunci cand e momentul. Tot ce pot sa fac este sa ma bucur si sa fac perioada cat stau langa mine cat mai frumoasa pentru amandoi.
Ma surprind cifrele sondajului tau, desi si eu am observat ca cei care inseala (sau poftesc sa insele) sunt si cei mai gelosi. Dublu standard?

| Flav a răspuns:

Daca fac parte din toate cele 3 categorii, e de bine sau de rau? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami, de ce nu zici rezultatele la toti?

cami
| cami explică:

@criticule, dar tu se incadrezi...perfect. Nu-ti inteleg reprosul.
1."De multe ori.

2.Nu obisnuiesc, sa fac declaratii de dragoste.

3.Sunt gelos in limite."
PS: Prima intrebare era "De cate ori va inselati partenerul? "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff nu mi-ai zis eu unde ma aflu in sondajul tau... de fapt nici sondajul nu-l stiu, mi-a scapat. Eram curiosbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro-iti spun eu, tu esti cel mai fidel barbat din cati exista, romantic intre anumite limite, si gelos din cale-afara. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enigmo nu sint mai gelos, eu discut cu partenera inainte aspectul asta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro-asa gandesti tu ca nu esti gelos, insa..., laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-am spus ca nu semanam enigmo.

| sorin a răspuns:

Eu pe unde sunt?

cami
| cami explică:

@sorin, prin spate, prin depozit laughing