| SoJustMeAndU a întrebat:

In vacanta de Paste plec la Cluj.Pana acolo fac 12 ore. Dati-mi si mie idei de ce as putea face 12 ore avand in vedere ca sunt numai cu familia.

Răspuns Câştigător
| Laura46 a răspuns:

Daca te intelegi bine cu ai tai tot drumul veti vorbi despre ceea ce urmeaza sa faceti..bine,omul mai oboseste(soferul nu are voie:p), asa ca asculti muzica la casti, intre timp o sa obosesti si vei adormi...cand te trezesti admiri peisajul. e ff frumoasa zona de acolo... poti sa surprinzi cu aparatul foto niste cadre superbe din mers