| Raluca591 a întrebat:

In viziunea voastra, ce inseamna sa ai o viata fericita? Dar o familie fericita?

Răspuns Câştigător
| adriangrowinglife12 a răspuns:

Pentru mine o viata fericita inseamna sa fiu asigurat pe plan material (salariu decent sa imi pot intretine familia) si emotional ( sa am o sotie iubitoare si copii frumosi). O familie fericita pentru mine ar fi o familie in care sotii se inteleg intre ei foarte bine, la fel si cu copii lor, sa fie o armonie in familie. happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa imi fac de cap in viata, fericirea nu mi-o poate darui o femeie. Mai degraba un caine stiu ca nu ma va trada deloc, omul isi schimba opinia si mentalitatea nu e fixa oricand poate trada. Daca eram diferiti ca oameni toti cinstiti atunci ziceam ca pot avea o familie

| SilentRain a răspuns:

Boring, nu exista fericirea absoluta
Pentru mine e important sa nu am probleme grave în viata, sa am un om ca și mine în dreapta mea și sa ne simțim bine unul în prezent celuilant, 4 copii și un job bine plăti
Sănătate și înțelegere, nimic special

| Sofer a răspuns:

Sa ai tot ce îți dorești și familia fericita.

| CleanHeart a răspuns:

Sa fie un mediu frumos
Sa ai cat de cat o situatie financiara buna
Si cam asta inseamna o familie fericita, abia astept sa am si eu propia familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O viata fericita prin intretinerea unei familii fericite. Sa simti ca familia ta are nevoie de tine, esti dorit si iubit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si o cariera.

| IonutPetre12 a răspuns:

Pentru mine i viata fericita inseamna sa nu am familie.Desi e cam imposibil