| Kampion a întrebat:

Incep sa cred ca TPU nu prea se ocupa cu oamenii care are ajutor la site-uri, de exemplu la mine cu vplay, de ce nu mai ajutati?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ar trebui, mai intai, sa inteleg ce vrei, ca sa te pot ajuta. Folosesti o limba pe care nici eu, nici Google n-o cunoastem.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca TPU nu incurajeaza si nu sustine pirateria, lucru care se intampla din greu pe vplay

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Pentru ca siteurile gen vplay practica pirateria la greu iar aici e interzisa pirateria. In concluzie, nimeni nu te va invata cum sa te uiti gratis la seriale pe net (cand ele in mod normal se platesc)
In al II-lea rand, n-ar strica sa mai inlocuiesti vplay-ul cu niste ore suplimentare de limba romana, ca stai rau de tot la capitolu asta...

| SorinTudor a răspuns:

Salut am citit acum intrebarea cu vplay si pare ciudat sigur l-ai activat?