| anonim_4396 a întrebat:

Indragiti vreun utilizator TPU?

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Guilty! big grin

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Pe tine Puuuuki whistling

| cristi202 a răspuns:

Desigur. NOname. E singura careia i-am dat "ignore". A trebuit. Insa, lasind la o parte motivul pentru care am facut-o, in toate celelalte privinte, o apreciez din toata inima mea.
happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tu?

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daaaa, din pacate n-am mai vorbit o perioada si dupa si-a sters contul sau m-a blocat... plus ca si-a schimbat numarul de telefon straight face

| RAY a răspuns:

Apreciez pe toti care mi au acordat un vot si au crezut in mine si presupun ca ma aprecieaza
https://www.tpu.ro/......ului-2017/

| LoveSleep a răspuns:

Pe unul care îmi dă mesaje pe privat și zice că oferă plăceri orale gratis.

P.S: Nu e Drimmero.

| deeeaqq a răspuns:

Pe mine

| Mieeez666 a răspuns:

Nu

| alexboss2020 a răspuns:

Apreciez toate persoanele care isi exprima punctul de vedere cu argumente si fara injurii sau vorbe urate! La revedere happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apreciez cativa, dar nu-i voi numi. big grin Cred ca se stiu si ei.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa nici nu o faci, te dam la acces directhappy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca se stiu si ei, nu mi se pare prea ok sa scriu aici ca il apreciez pe x sau y. laughing

| NikFlorian a răspuns:

Da, tu ai fi o persoana pe care o indragesc.