| CsabaTibor a întrebat:

Întâmplător, am descoperit pe internet acest clip în care un bărbat mai în vârstă îi mulțumește primăriței din comună pentru că a turnat asfalt la el în sat. Sincer, mie mi se pare foarte amuzant acest clip deși nu este din Ținutul Secuiesc dar oricum, m-a amuzat puțin clipul. Voi, ce părere aveți despre reacția acestui cetățean din România?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-ne linkul să ne amuzăm și noi

| GabiDumitrescu a răspuns:

Amuzant? Ce legatura are cu alea trei judete vai-de-ele pe care le tin jegurile de la udmr in saracie? Bai, mie mi se pare efectiv super-trist sa fie asa mare lucru ca iti pune primarita asfalt in 2019. Ar trebui sa iei toporul si sa te duci la toti care au fost primari inaintea ei si sa le dai in cap, iar in cinstea ei sa inchini un pahar de sarbatori ca si-a facut treaba. Nu merita medalii si pupat talpile pentru asta! P.S. Sierra, here you go: https://www.cotidianul.ro/viral-de-bucurie-a-pupat-asfaltul/