| Pichakchiu a întrebat:

Intr-o dieta se pierde masa musculara. Eu de la 64, 4 kg, acum la 57, 5, din care 2, 2 kg sunt de mușchi! E în regula?

5 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

E destul de dificil sa targetezi doar grasimea. In general cam asa functioneaza dietele, mai ales daca nu faci si sport sau faci mult cardio.

| Pichakchiu explică (pentru VoidEternal):

Sport nu prea am făcut. Nu am timp

| 19flo79 a răspuns:

Faci foarte mult sport/efort?
Mananci putin?
Ce varsta ai, ce inaltime ai?

In mod normal nu e o problema mare ca poti recupera masa musculara dar depinde de multi factori, de aia ti-am adresat intrebarile de mai sus...

| Pichakchiu explică (pentru 19flo79):

Nu prea fac sport. Merg undeva la 2000 pași zilnic, putini știu. Si 20 minute înviorare de dimineață. Mananc shake herbalife dimineața și seara, adică la ora 9 dim și 18 seara.la 14 am prânz, și la 14 și 16 gustări de fructe. Am 16 ani, 1, 67 cm, și 57, 5 kg. Eu m-am cam și înfometat și îmi e frica ca după ce ma las de herbalife sa nu ma ingras la loc. Am slabit 28 kg

| 19flo79 a răspuns (pentru Pichakchiu):

2000 pasi nu e mult sa stii. E sub 2 km
Dubleaza nr de pasi...

28 kg e enorm si te felicit ca incerci sa ai grija de tine!