| anonim_4396 a întrebat:

Intre mine si o persoana se intampla niste chestii un pic ciudate. De multe ori in timp ce vorbeam la telefon se intampla sa vrem sa ne intrebam sau sa spunem aceeasi chestie, uneori dintr-o data ma gandeam la ea si in secunda 2 intra pe mess, ma suna sau imi dadea mesaj, de cateva ori cand eram pe mess ne-am trimis aceleasi link-uri cu muzica. Sunt doar niste coincidente sau ce poate insemna asta?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Haha. Mi-ai amintit de...
http://www.tpu.ro/......a-sms-uri/

Îţi sună cunoscut?

| eliaclodia a răspuns:

Se intampla des in univers. Poate insemna multe ipoteze. Una ar fi ca in batalia pentru dominanta nu castiga niciuna. Ca timpul vostru se suprapune, este evident, restul nu stiu, ca nici nu m-am gandit.Si mie mi-se intampla. Chiar cu persoane prea putin cunoscute.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Misto

| Adelina004 a răspuns:

laughing da sigur ca da. Sigur sunt doar niste coincidente, nici decum telepatie.Dar se zice ca 2 persoane daca sunt indragostite una de cealalta, se intampla sa apara coincidente ca exemplele date de tine... laughing ciudat, ce pot sa zic...