| chiftelutacrocanta a întrebat:

Intre parinti si copiii exista mereu o iubire reciproca sau exista cazuri in care parintii isi iubesc copiii si copiii nu isi iubesc parintii si invers? Daca cineva,, drag" tine la mine mult asta inseamna ca si eu trebuie sa tin la el ca un ipocrit? De ce as aprecia o persoana care tine la mine mult din moment ce nu o apreciez si nu tin la ea?

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG a răspuns:

De exemplu mie parintii cand imi fac draci, imi vine sa ii spanzur

| Viitorulapropiat a răspuns:

Nu neaparat..eu spre exemplu am incetat sa mai tin la "tata" cu mult timp in urma.Nu este de ajuns ca cineva sa tina la tine si atat.