| eugenl a întrebat:

Intreb cunoscatorii daca exista pe acest site? Ce parere aveti daca as incepe sa invat grafica 3D la o varsta inaintata?

Ce program mi-ati recomanda pentru inceput si cate programe trebuie sa stiu ca lucrarile mele sa atraga priviri si sa ma angajez in domeniu (filme, animatii 3D, jocuri)?

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Eu invatasem prima data 3dsmax, gasesti pe net multe video tutoriale(in engleza). Dar acum din cate stiu, Maya e la moda.
Oricum se cauta artisti 3d pentru ambele programe, depinde in ce lucreaza firma respectiva.

1 răspuns:
| Bunicul62 a răspuns:

Baiatul mosului virsta nu conteaza o sa zici dar ce conteaza=vointa eu acum 1 an nu stiam de calculator dar ma aleg cu unul in batatura de la un nepot si zic hai sa ii dau de leac ca ma pricep la toate alea.Mai ajutat de vecini mai o carte citita si uite dau sfaturi si la altii, am si baba linga mine ea alege fasole eu ii povestesc ce traznai citesc ea saraca se inchina si zice ca vine sf lumii de minte de muiere.