| LolaLoVeCrazy a întrebat:

Intreb in special pe baieti. voua ce va place cel mai mult la o fata?happy

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Inainte de toate fizicul. Nu am pretentii de tate mari, fund nu stiu de cum. Sa fie acolo.
Dupa asta, vreau ca fata sa fie feminina, sa aiba ceva materie cenusie si sa aiba initiativa.
Nu pot sta cu o fata care se dezbraca mai mult decat se imbraca sau care se poarta ca un baiat.
Foarte important este sa simt ca fata se deosebeste de turma si ca eu pentru ea ma deosebesc de turma.

| MarianWLF a răspuns:

Pai corpul si normal ca trebuie sa arate cat de cat bine dar daca e una din alea care isi dau cu 2 tone de machiaj pe fata de poti sa scrii pe fata lor spala-ma sa se duca la plimbare sa ma laselaughing
Deci sa aiba o personalitate placuta sa nu fie genul ''pitzi''.

| Woodenpints91 a răspuns:

Ţâţele.

| KaterinkaBoy a răspuns:

Pfff,o intrebare interesanta si daca stau sa ma gandesc as putea face portretul fetei perfecte in opinia mea, doar ca asta nu af fi corect fiindca orice fata e perfecta in felul ei(sau cel putin asa se spune).As prefera sa fie relativ inteligenta(adica sa pot purta o conversatie decenta pe subiecte diverse), draguta (nu neapatat frumoasa de pica, nu neaparat fotomodel), daca se poate sa posede forme etc.ect...acum am observat ca ma abat de la intrebare...Cel mai mult la o fata imi place/apreciez mentalitatea.Pe gandire pun cel mai mare pret.O seara frumoasa.

| CryChristiAN a răspuns:

Sa fie fata?hee hee

Glumesc.
Pai nu-mi conteaza aspectul fizic ( grasa, slaba...). Desteapta, amuzanta sau timida, nu am nimic impotriva. Mie ne general, imi place totul la fete.
A da, nu-mi plac cele EMO si nici cele care se machiaza. BIne, machiajul e important, dar sa nu abuzeze de el. Si stii de ce nu-mi place sa se machieze? Pentru ca le ascunde adevarata frumusete.happy
Sanatate si o seara buna!

Răspuns utilizator avertizat
| gsjsjjs a răspuns:

happy o intrebare care da de gandit. Dar cred ca cel mai mult conteaza la o fata, sa fie sincere si implicata in ceea ce face. Nu cred ca vrea cineva o fata lenesa sau una care minte de crapa pietrele.raised eyebrows
In concluzie, fetelor, nu mai mintiti. laughing

| FaVideochatNonAdultDeAcasa a răspuns:

Caracterul e cel mai important, ca degeaba e frumoasa, ori/si inteligenta, daca nu are caracter, atunci DEGEABA!

happy

| Szabo_Zsolt_1995 a răspuns:

Sa fie frumoasa!