| împreunăfacembine a întrebat:

Întreb pentru un prieten. Are probleme cu câțiva amici care vor să îl bată și urmează sa se întâlnească sa vorbească cu ei. El mergând doar singur și cu mașina vrea sa se asigure ca va avea dovezi în cazul ca se vor bate și s-a gândit sa își pună ceva camere de filmat în mașina sau undeva pe dinafara. Exista asemenea camere?

2 răspunsuri:
| Alezzz6544 a răspuns:

Bagă cuțitul în ei laughing

| CostinAlamariu a răspuns:

De ce ar merge sa se intalneasca cu oamenii aia daca stie dinainte ca o sa fie batut?
Daca e asa prost si batut in cap eu ce sa zic? Isi merita bataia.

Daca stii ca cineva are ceva cu tine te feresti de el, nu te duci ca ultimul tâmpit direct în gura leului.