| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Intrebare: Cum sunt fetele introvertite? La fel ca baietii introvertiti sau mai diferite?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Probabil ca sunt ascunse sub pat toate

| Mosotti a răspuns:

E acelasi lucru la ambii. Dar sunt oameni uneori chiar mai okey ca ceilalti, de ex un extrovertit vrea mai mult sa fie el ascultat, celalalt asculta mai bine pe celalalt, sunt mai de cuvant, mai seriosi, nu fac relatii de suprafata, nu fac relatii cu 50 de oameni, ajunge poate cu 1-2 dar relatii mai de calitate, adica si daca ii intri la sufletul lor, acolo ramai.

Pe undeva sunt mai de preferat chiar daca nu socializeaza asa mult, nu ca nu vor sa socializeze cum se crede.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu știu cum sunteți voi
eu sunt introvertită

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Sunt destul de asemănătoare cu băieții introvertiți.

| Katie1356 a răspuns:

Nu cred ca e mare diferenta intre ei, pana la urma fiecare isi manifesta timidatatea in propriul fel, nu e tocmai un tipar anume.

Răspuns utilizator avertizat
| Katie1356 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Voiam sa ma refer la introvertit, greseala mea. happy