| Nita a întrebat:

Intrebare... Intrebare... Unde e mingea cand e gol? laughing Cine raspunde primul corect primeste fundita tongue

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Intre bare. Adica intre-bare. Sau mai bine zis: intrebare: unde e mingea cind e gol? Si tine-o tot asa. Pina nu mai poti. Sau pina te plictisestihappyhappy.

14 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

In poarta, sunt prima big grin

| OanaG a răspuns:

In poartalaughing

| Marii a răspuns:

Intre bare, adica in poarta. Veche asta. happy

| kukubau a răspuns:

M-ai spart.laughing da' e veche.

| Symona a răspuns:

Intre bare tongue

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Raspunsul este;-intre bare-

| Nita explică:

Kukubau sa te lipesc la loc?laughing

| 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。 a răspuns:

Asa cum s-a mai spus:Intre bare... rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor... Tare ghicitoarea!

Numai bine!✿Viento✿

| bogdy2009 a răspuns:

In plasalaughing
da e intre bare, dar daca te gandesti cand dai gol nu sta intre barelaughingintra in plasalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intersecteaza cu plasa si pune stop la vitezabatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mai fost postata intrebarea asta o data mai demult de altcineva!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mingeawinking se afla in poarta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| 123qw131 a răspuns:

Intrebare intre bare este mingea ca cand dai gol ea ramane intre bare