| TheCriminal91 a întrebat:

Intrebare pentru baieti adolescenti 12-18 anitonguereferati fetele cu sau fara pistrui? Vreau sa fiti sinceri, nu sa spuneti,, da" doar pentru a nu jigni alte fete. Vreau sa fiti sinceri ca sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Buna

Gusturile nu se discuta decat atunci cand esti imatur iar preferintele s-ar putea sa se schimbe dupa un timp.
Unii prefera blondele, altii satenele, brunetele, sau parul lung, scurt, ten deschis, ten inchis, creola, cubaneza, asiatica, etc.
Eu cand am fost mica am fost foarte pistruiata, si nu imi placea, iar odata cu inaintarea in varsta, mi-au disparut pistruii si acum sincer imi pare rau si ma bucur cand vad ca imi apare pe ten pistrui vara sau daca stau la soare.
Personal acum la maturitate consider foarte frumoase persoanele pistruiate si pistruii le ofera un aspect mai deosebit. In traditiile vechi existand informatii / mituri despre cei cu pistrui si sa nu uitam de filmul nostru romanesc deosebit cu "Pistruiatul", un baiat pistruiat, frumos foc si talentat.

22 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Bai dar asta nu are nici o legatura :V, cu ce te ajutam cu acest raspus, daca ai pistrui asta nu inseamna nimic.

Iti garantez eu ca daca cineva zice ca nu ii plac acel gen de fete si ii arat o poza cu o fata cu pistrui o sa isi schimbe parerea.
Si pe langa asta, chiar daca ar zice cineva ca da sau nu, nu inseamna ca jigneste alte fete, daca cuiva nu ii place o sa o zica oricum sincer, ce treaba are cu alte fete.

Deci... e indiferent big grin

| FreddieM a răspuns:

Nici o tipa nu-si arata in public adevarata fata, e mereu mascata de make-up, nu stiu daca mai are importanta daca are pistrui sau nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FreddieM):

Ba minorele sub 14 ani își arată adevărata față. Că nu au nimic de ascuns.

| FreddieM a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba, nu ai specificat varsta fetelor. Corect insa, la 14 ani e un copil nu are nevoie de machiaj, dar sunt rare.
Dar tu cum le preferi, cu pistrui sau fara?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FreddieM):

Eh o intrebare cam grea. Pentru că sunt judecat de multe persoane in legătură cu preferințele mele, cu pistrui și copile având în vedere că sunt pedofil non -exclusivist

| FreddieM a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba, raspunsul tau nu e prea ok. Daca esti si tu un pusti de 15 ani si-ti plac fete de varste similare, no comment, dar daca esti major, arunci avem o problema tipule.
Lasa pustimea sa-si consume copilaria, nu umbla cu mizerii de astea ca nu durezi mult tipule. Grija mare ca dai peste unul ca mine si nu prea ti-ar conveni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FreddieM):

Sa fiu aproape amenintat chiar nu mă așteptam.laughing Nu umblu cu nici o mizerie, adică nu mă ating de copilul nimănui o fii de la caracter, tocmai că trebuie să știu dinainte dacă părinții fetei sunt fixati, daca ai o problema cu mine, bine de știut.

| FreddieM a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa ziceam si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt drăguți.

| xeum a răspuns:

Desigur ca-s sincer, mie personal mi se par urate pistruiatele.

| AnnabellaBB a răspuns:

Soțul meu este dezgustat de astfel de fiinte?
Sunt urâte!

| TheCriminal91 explică:

Femeie sunt fata nu baiat si iti zic asa politicos zi mi tu ce ai cu fetele cu pistrui? de ce te dezgusta? ai intalnit o fata cu pistrui urata sau? ce te a facut sa urasti aceste finte?

| TheCriminal91 explică:

Bruh.eu v am intrebat de ce nu va plac fetele cu pistrui si de ce sunteti dezgustate de ele? huh?

| AnnabellaBB a răspuns (pentru TheCriminal91):

Dar ce te interesează pe tine?
Am văzut cum ai întrebat.
Și apropo, se scrie *fiinte" Mai du-te pe la școală...

| TheCriminal91 explică (pentru AnnabellaBB):

Ba da ma intere ca sa stiu ce am facut noi cele cu pistrui altor persoane ca sa ne urasca si sa fie dezgustate de noi

| AnnabellaBB a răspuns (pentru TheCriminal91):

Auzi, ai 15 ani?
Tu nu înțelegi ca persoanele cu pistrui sunt urate în ochii noștri?
Nu le vad rostul. Sunteți urâți frate, acceptă.
Eu spun adevărul, de ce sa mint?

| TheCriminal91 explică (pentru AnnabellaBB):

Dar zi mi tu dc suntem urate? ca avem niste puncte speciale pe fata? si nu am 15 ani

| AnnabellaBB a răspuns (pentru TheCriminal91):

Puncte speciale auzi.
Groaznic de gretos

| TheCriminal91 explică (pentru AnnabellaBB):

Lol wow.ba am sa ti dau cateva exemple de persoane frumoase cu pistrui:charli damelio, quinton griggs, dixie damelio si nessa barret.ti am dat doar cateva dar daca vrei iti mai dau sa vezi ca persoanele cu pistrui is speciale si frumoase ca doara nu de alta am multe mesaje de la baieti hehe

| Sophieka a răspuns (pentru AnnabellaBB):

Am crezut ca esti o tipa faina, motiv pentru care ti-am dat cerere de prietenie, dar acum cand vad ce scrii...Mai bine nu.

| AnnabellaBB a răspuns (pentru Sophieka):

Fiecare este liber sa aibă gusturile lui. Nu vad ce te deranjează

| TheCriminal91 explică:

Ok am inteles ca n ai nevoie de pistrui dar in halu asta.tu macar stii ce is aia pistrui sau ii counfunzi cu cosurile sau acneea pentru ca din cate ai zis tu e gretos cu toate ca pistrui is niste pete care apar pe fata de la soare la persoanele cu piele mai fina si nu is gretosi absolut deloc.