| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce vedeti imperfect la o femeie?
Intrebare pentru fete: ce ce vedeti imperfect la un barbat?

49 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Depinde de fiecare în parte.

| LoveSleep a răspuns:

Nu există ceva imperfect. Oricum, imperfecțiunile își au rolul lor. Dacă la o femeie nu-mi place ceva, nu înseamnă că același lucru, la o alta, mi-ar displăcea.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Deci nu exista un subiect comun care sa -ti displaca la toate femeile.

| OldSoul a răspuns:

Ca le vine ciclul laughing

| GoLoveYourself a răspuns (pentru OldSoul):

Sunt fata si sunt total de acord. laughing In momentele alea imi doresc sa fiu baiat. E naspa sa fii fata, noua ne vine ciclul, noi trebuie sa dam nastere, ia mai faceti si voi ceva! Nu-i corect, se presupune ca barbatii sunt mai puternici si totusi noi trebuie sa ducem cele mai mari greutati.
PS Astept ziua in care barbatii vor da nastere.GO SCIENCE! laughing

| OldSoul a răspuns (pentru GoLoveYourself):

laughing Mda ce sa faci... viata nu e corecta de nici o parte...

| KamaSutra a răspuns:

Nimeni nu-i perfect, nimeni nu-i imperfect

| LePotato a răspuns (pentru KamaSutra):

Asta am zis si eu mai suslaughing

| KamaSutra a răspuns (pentru LePotato):

Serios?laughing n-am vazuthappy

| LePotato a răspuns (pentru KamaSutra):

Eu citesc toate raspunsurile la o intrebare inainte sa raspund smug big grin

| KamaSutra a răspuns (pentru LePotato):

Si eu la fel, dar nu mereu, acum vreau doar sa fac cat mai multe raspunsuribig grin

| LePotato a răspuns (pentru KamaSutra):

Pai bafta smug

| KamaSutra a răspuns (pentru LePotato):

Am nevoie, chestia aia de crepuskol sau cum l-o chema ma calca pe nervi, trebuie sa aiba el mai multe raspunsuriphbbbbt

| LePotato a răspuns (pentru KamaSutra):

laughing

| LePotato a răspuns:

Nu exista perfect, cum de altfel nu exista nici imperfectlaughing

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Asa e, dar, ce te deranjeaza la o femeie.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde...la unele ma deranjeaza ca-s maneliste, la unele ca sufera de ele, la unele ca-s idioate....etc, depinde adicalaughing

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Sunt multe exemplare, muuulte

| Croampa a răspuns:

Depinde de fata :3
Depinde de caracterul si gandirea fetei ce mi se pare " imperfect"

| Copac13 a răspuns:

Egoismul,fitele etc

| TiberiuFasole a răspuns:

1.Cand poarta tocuri de 1 metru si cade pe tine si tot tu esti vinovat. Adica, da, e tare ca ai din prima o femeie in brate, dar nici chiar asa.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Ai vrea tu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oamenii sunt niste prostii, am fost creati din greaseala, asa ca de la inceput am fost imperfecti, suntem un mare nimic care isi astepta incet sfarsitul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand, fetele nu sunt oameni
ele sunt fiinte care au venit sa ne cucereasa pe baieti, doar adevarata iubire pe care o stiu foarte putini oameni poate naste perfectul. Insa intelectul tau e prea simplu pentru asa ceva.

| AgentBomboana007 a răspuns:

Partea negativa a baietiilor:
-sunt obsedati de se|x
-Au un comportament indecent
-nu invata
-nu stiu ce vor cu adevarat de la viata
-isi bat joc de fetele care chiar tin la ei
-nu stiu sa respecte
-sunt niste idioti
-nu poti avea incredere in ei
- te cred un trofeu
-sunt prosti

Partea buna (daca ar exista) ar fi perfecta
-un baiat superb
-se comporta adecvat
-stiu cum sa se comporte cu tine
-nu-si bat joc de fete
-iubesc ceea ce fac
-stiu ce vor cu adevarat de la viata
-ajuta oamenii fara sa astepte ceva in schimb
-te surprind pe zi ce trece
-nu sunt atat de obsedati de se|x
-Respecta
-invata
-poti avea incredere in ei
-nu te considera un trofeu, considera ca tu esti viata lor si pentru tine lupta
-BAIATUL PERFECT NU EXISTA! crying(
Ar fi multe de spus, dar chiar n-am timp!

| Suck a răspuns (pentru AgentBomboana007):

Cam multe vrei de la un baiat. Tu deja ai un baiat ideal in imaginatia ta, poti gasi un baiat cu alte calitati pe care habar nu ai ca le-ai aprecia. E gresit sa judeci astfel partea masculina, *obsedati de sex* atata timp cat te vrea doar pe tine e ok sa o faceti de 10 ori pe zi, l... parerea mea.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Cocalare, ce ai cu fata?

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma prins intr-o pasa proasta.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Si y.o care aveam de gand sa te bat la cap. Eh, alta data poate.

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru Suck):

Chiar sunt niste obsedati! Daca nu le dai ce vor ei... esti catalogata drept tampita, panarama, vaca... etc.
Cunosc multe specimene esuate, de aceea am spus ca majoritatea. Cunosc si baieti de partea feminina care sunt exact cum ar trebui sa fie un baiat!
Sunt prea multe lucruri in capul meu.
Bineinteles ca unii spun ca o vor doar pe acea persoana, dar in patul lor se mai afla 7 pe langa. Asa se intampla si cu majoritatea fetelor. Nici fetele nu sunt mai presus de baieti!
Daca ar fi omul asa cum trebuie... ar fi pace si numai bine! happy

| eugenl a răspuns (pentru AgentBomboana007):

Perfect de accord. Ai ales pe cineva si va potriviti. Ramai cu ea si descoperiti-va in fiecare zi. Veti avea ce invata unul de la altul in viata aceasta lunga.

| Suck a răspuns (pentru AgentBomboana007):

Teoriabta e gresita, omul e o tarfa, suntbde acord cu asta dar incearca sa vezi si partea buna, daca ar fi cum spui tu atunci nu ar mai exista nici un cuplu, viata ar fi un bordel.

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru Suck):

Am spus ca sunt doua categorii, dar majoritatea pe care-i cunosc eu sunt tampiti! Mai ales specimenele care stau in camin... sunt niste tarfe (baietii tarfe- tarfele de baieti!) M-am convins si nu-mi schimb parerea! Daca incerci sa te comporti frumos cu omul, te ia de prost! Prostiiiiii! La ma-sa sa le comenteze si s-o-njure...etc! Mai mult de jumatate din partea barbateasca sunt niste specimene care au uitat cel mai important lucru! SA FIE OM!
Poate sa face ce vor, dar pana la dezamagirea si violarea intimitatii si jignirea unei persoane nevinovate!
Nu spun ca nu exista si baieti si barbati calumea, dar sunt foarte putini, extrem de putini!

| Suck a răspuns (pentru AgentBomboana007):

Tu numai ai cum sa cunosti jumatate din partea barbateasca, judeci in nestiinta.

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru Suck):

Judec dupa cum se comporta lumea din jurul meu. Cum exista oameni atat de buni care nu se gandesc doar la ei, asa ar putea fi si putorile de aici! Cum te-ai simtii tu ca fata, care incerci sa te comporti frumos cu orice persoana, care nu cauzezi probleme la alte persoane, sa fi scuipata, batjocorita, injurata de mortii mamei tale(stiind ca ea a trecut prin multe probleme si a suferit mult!), obligata sa stai cum vor altii, cate putin si batuta (ca n-ai cum sa bati 4-5 baieti de una singura)... etc, fara ca tu sa le faci ceva lor.
Nici nu vreau sa mai discut pe tema asta. Pentru mine, unii dintre baieti o sa ramana mereu niste porci! Comportamentul lor demonstreaza cat de prost au fost educati!

| Suck a răspuns (pentru AgentBomboana007):

Si tu gresesti, de ce ai vrea sa fi placuta de toti?

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru Suck):

Nu ca vreau sa fiu placuta! Vreau doar sa ma inteleg bine cu cei din jurul meu si sa nu mai am o viata ratata cum am avut-o pana acum. Nu mai suport violentele. Vreau o viata linistita!
Si nici nu trebuie sa fiu placuta de toti, ca nu vreau. Vreau ca lumea sa ma lase in pace si sa nu ma sacaie si sa se mai ia de mine si de cum arat. Si ce daca restul ma comsidera urata... eu ma simt bine in pielea mea.

| Suck a răspuns (pentru AgentBomboana007):

Asta e, trebuie sa-ti porti singura crucea-n spate.

Eu sunt genul indiferent si insensibil, nu-mi pasa de parerea nimanui, doar asa poti supravietuii desi eu nu am problemele pe care le ai tu, ale mele sunt mai dureroase sau mai putin dureroase.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru AgentBomboana007):

Cred ca exagerezi.Probabil ca exista XD

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru Suck):

Ma bucur ca esti indiferent si insensibil... macar nu suferi asa mult. happy

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Nu prea exagerez. Exista si baieti buni, dar nu sunt asa multi!

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Daca aveti proasta idee, tu si Bomboana sa mă bombardati cu norificari, ne certam.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingstiam ca fac ceva rau

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Te iei de mana cu Endo, Lucica si Depress. Ce obicei prost. Bine, si eu fac asta, dar e altfel când ti se intampla tie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar ce am facut? sad

| GoLoveYourself a răspuns (pentru AgentBomboana007):

Trebuie sa-i confrunti si sa le-o zici asa frumos sa-i doara, fara injuraturi si chestii de astea (doar nu vrem sa te cobori la nivelul lor, ca te bat cu experienta), de obicei in grupurile de genul asta e unul care se crede mai tare si ii incurajeaza si pe ceilalti sa fie prosti ca el, ia-te de ala si leaga-te de complexul lui de inferioritate, pentru ca persoanele de genul asta sunt frustrate si cauta sa-i coboare pe altii sa-i umileasca prin jigniri si sa-i faca sa se simta mici pentru a se simti ei mai mari si mai bine cu ei insisi, pe ei nu ii duce capul sa se ridice in alt fel si stiu ca vor ramane la acest nivel pentru tot restul vietii lor, de aceea incearca sa-i doboare pe ceilalti. Stiu ca e indicat sa-i ignori pana se opresc, dar unii chiar nu se opresc pana nu ii confrunti, ba din contra te iau de prost si continua. Iti urez bafta!

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru GoLoveYourself):

Mersi! happy
Mie, una, nici nu-mi pasa de vorbele lor, ma doare undeva de ce zic ei, dar faza ca m-a scuipat, mi-a intors stomacul si mi-a pus capac. Poate sa zica ce vor ei... nu ma doare nicaieri, oricum stiu ca nu este adevarat si daca te iei dupa gura lumii nu ajungi nicaieri. Cel mai mult m-a deranjat saliva scarboasa a boului. Pute mai rau decat D--c!
Mi-a fost o scarba de-mi venea sa vomit. Era bine daca vomitam pe el cand a venit la mine ca sa ma impinga! laughing)
Daca am mai vazut copii care sa puta in halul ala. Nu le-o fi scarba de ei si de caracterul lor? Scarbosii ma-si! Mai am doar 2 ani ca sa-i suport pe cocalarii astia, dupa mi-am luat zborul! big grin

| implant a răspuns:

tot ceea ce nu se pliaza pe gusturile mele, probabil asa e la toata lumea, zic si eu

| kryOwEEd a răspuns:

Imperfect...nu exista perfect dar nu accep gen..fitele sau ca nu are umor..atat!