| WonderGirl7 a întrebat:

Întrebare pentru băieți...
Cum ați reacționa dacă iubita voastră nu a mai sărutat niciodată pe nimeni?
Chestia asta vi s-ar părea nasoală, deoarece are lipsa de experienta si nu stie sau nu v-ar interesa deloc acest aspect?
Voi ce credeți?
Pun întrebarea asta mai stupida, pentru ca situația mea cam asa este si nah is speriata sa nu il fac de râs

14 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Da-i bataie, lasa-te purtata de moment si aia e.

Mie unul nu mi-ar pasa sincer

| WonderGirl7 explică (pentru Drimmero):

Mulțumesc de răspuns. Ma simt mai ok acum.
happy

| Celcestietot a răspuns:

Daca pentru acea persoana conteaza experienta, sa stii de pe acum ca nu are nimic in cap si ca si-a pierdut creierul odata cu trecerea timpului. Eu as reactiona intr-un mod total pozitiv si as avea o parere buna despre fata respectiva.

| WonderGirl7 explică (pentru Celcestietot):

Awww, ce frumos.
Apreciez comentariul tău.
Eu sunt foarte timida de fel si imi este mai greu relațiile si romantismul :))
Mulțumesc!

| Celcestietot a răspuns (pentru WonderGirl7):

Inteleg, fiecare om are un caracter unic. Dar, gandeste-te ca nu trebuie sa fii timida, trebuie eliminata aceasta stare, pentru ca cel cu care interactionezi este tot om. Poarta-te natural, exact asa cum iti vine sa te porti si asa vei afla daca cineva este interesat de tine, de cum esti tu cu adevarat, superficialitatea este doar o povara. Cu placerewinking!

| WonderGirl7 explică (pentru Celcestietot):

Normal ca trebuie sa scap de timiditatea si rusinea asta odată. Sincera sa fiu nici nu știu cum naiba am ajuns in halul asta. Ințelegeam dacă ai mei ma încuiau in casa sau chestii de genul, dar asa chiar nu înțeleg.
Faza nasoala este ca vad cumva diferentele dintre mine si acel băiat. El e foarte extrovertit, mai nebunatic de fel și eu așa cum sunt mai închisă in mine, imi creează anxietate, chiar o fobie.
Nu știu ce sa zic, unii zic ca dacă unul e mai extrovertit si altul mai introvertit se completează reciproc, dar se pare ca in cazul meu nu prea merge.
Mai bine ii cu unul ca mine, dar după relația aia va fi foarte plictisitoare (cred) laughing
Oricum, mersi de comentarii.

| SilentRain a răspuns:

Nu are relevanță

| WonderGirl7 explică (pentru SilentRain):

Ms de răspuns.
M am mai calmat laughing

| Dismally a răspuns:

Nu ar conta asta pentru ca nu ma deranjeaza lipsa experientei.

| WonderGirl7 explică (pentru Dismally):

Ms de părere!
Apreciez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fii incantat la fel cum e incantat un animal carnivor care e pe cale să sară pe pradã. Având în vedere că nici eu nu am prea multa experiență mai bine as alege una care are experiență, tu mai târziu.

| WonderGirl7 explică (pentru anonim_4396):

laughing)
Am râs la comentariu.
mersi

| Andrei200202 a răspuns:

Pe mine unu nu m ar deranja, chiar dimpotriva: m as bucura ca sunt primul cu care face asta

| WonderGirl7 explică (pentru Andrei200202):

Ma bucur de răspuns.
Sunt extrem de complexata pe tema asta?