| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru Băieți/Fete: De ce aveți nevoie și de ce vă doriți o/un fată/băiat în viața voastră?

9 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Greu de zis... poate pentru simt nevoie de a fi înțeles, și de înțelege pe cineva la rândul meu, nevoia de o conexiune emotională puternică.

| anonim_4396 explică (pentru SG1995):

Nu e greu deloc, doar că nu suntem sinceri și uite așa ne complicăm viața.

| gemeni6226 a răspuns:

Am nevoie sa primesc si sa dau afectiune si sa fie cineva cu care pot fi prietena adevarata si cu cine altul poti fi prieten adevarat decat cu cel pe care il iubesti il stimezi si poti avea zilnic schimb constructiv de idei va completati unul pe celalat sunteti sprijin unul altuia in doi totul e mai usor decat singur. Simti ca traiesti cu adevarat cand in viata ta exista acel cineva care iti lumineaza sufletul.Ok cand omul devine bunica acel cineva poate fi si nepotica dar eu inca nu am asa ceva si nici nu stiu cand o sa am.

| CleanHeart a răspuns:

Sa-i fac nervi fripti
Sunt o bucatareasa exceptionala

| anonim_4396 explică (pentru CleanHeart):

Foarte amuzant laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haha, eu nu-mi doresc nici un bărbat în viaţa mea.
Nu ştiu de ce au unii nevoie atâta de relaţii de parcă ar fi aerul pe care îl respiră.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te minti singura

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu este obligatoriu să alegi să ai pe cineva în viața ta.În lume însă se întâmplă tot felul de lucruri rele care ne fac să nu ne mai dorim o căsnicie. Căci relația,este de mai multe feluri,este legătura pe care o ai cu familia, cu colegii de școală, de muncă, de natură sexuală.Și uite așa încet, încet va dispărea omenirea.Și totul din cauza noastră, fiindcă ne gândim doar la ce vrem și avem nevoie noi nu ținem seama că și partenerul/partenera are propriile dorințe.

| ServerulCool8 a răspuns:

Ca poate îmi ofera măcar un gram de afecțiuni, încrede, rapidare
Și poate împreună putem construi ceva frumos